NASZE MARKI

Romet to legendarna marka rowerowa powstała w 1948 roku w Bydgoszczy. Od 2005 roku spadkobiercą tradycji i właścicielem jest firma Arkus & Romet Group.
Producent kultowych rowerów Gazela, Orkan, Wagant, Jubilat, Turing, Wigry oraz nowych serii Rambler, Retro, Jolene, Comfort i Vintage.Merida to międzynarodowa marka rowerowa, obecna w 68 krajach na świecie.
W Polsce istenieje od 2001 roku, czołowy producent renomowanych rowerów
(topowe serie Freeway, Crossway, Matts, Drakar).


Rowery marki BBF łączą w sobie precyzję wykonania z uniwersalną ponadczasową stylistyką.


Milly Mally to polska firma która pojawiła się na rynku produktów dla dzieci w 2007 roku. Asortyment marki Milly Mally charakteryzuje się nowoczesnym stylem, bezpieczeństwem i przystępną ceną. Wszystkie produkty wykonane są zgodne z europejskimi dyrektywami bezpieczeństwa.
Saveno to polska marka rowerów, w całości stworzona przez przedsiębiorstwo Polbike, które jest jej właścicielem. Firma istnieje od 1998 roku, cały czas prężnie się rozwija i poszerza zakres działalności. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w imporcie i dystrybucji rowerów, w oparciu o nowoczesne technologie i współpracę z projektantami z Wielkiej Brytanii, w roku 2014 na rynek została wprowadzona marka Saveno.W naszym znajdziesz duży wybór rowerów
krajowych i międzynarodowych producentów.
Nasze rowery są zróżnicowane pod względem zastosowania oraz ceny, tak aby każdy mógł wybrać model idealny dla siebie.
Znajdziesz u nas polskie i międzynarodowe marki rowerowe:

Sklep Rowerowy / Serwis Rowerów i Nart "Fajne Rowery" Kupiec Gorzowski
pon.- sob. 10.00 - 18.00                    tel. 887029302